Etusivu » Yhteystiedot » Välittäjät

Välittäjät


Seinäjoen välittäjät

Sinikka Kemppainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, vuokrausasiat

045 189 6878
sinikka.kemppainen@soffanpaikka.fi


» Lue lisää

Mari Kempas

Asuntomyyjä, YTM

040 6533 702
mari.kempas@soffanpaikka.fi


» Lue lisää

Henri Kokko

Kiinteistönvälittäjä, LKV

0400 316 678
henri.kokko@soffanpaikka.fi


» Lue lisää


Antti Vähäoja

Liiketoimintajohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV

040 724 0170
antti.vahaoja@soffanpaikka.fi


» Lue lisää  

Tarja Ranto

Toimitusjohtaja, LKV, AIT, MBA, kaupanvahvistaja
040 653 5700
tarja.ranto@soffanpaikka.fi

» Lue lisää

 


Vaasan välittäjät

Eveliina Nurminen

Kiinteistönvälittäjä, vuokravälittäjä, LKV, LVV
040 482 2181
eveliina.nurminen@soffanpaikka.fi

» Lue lisää

Birgitta Ström

Asuntomyyjä

040 350 8706
birgitta.strom@soffanpaikka.fi


» Lue lisää


Kristiina Takala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM

040 350 7278
kristiina.takala@soffanpaikka.fi


» Lue lisää  

Tuija Kangas-Luoma

Asuntomyyjä
041 507 8555
tuija.kangas-luoma@soffanpaikka.fi

» Lue lisää

Miikka Soon

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 6533 700
miikka.soon@soffanpaikka.fi

» Lue lisää


Antti Vähäoja

Liiketoimintajohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV

040 724 0170
antti.vahaoja@soffanpaikka.fi


» Lue lisää  

Tarja Ranto

Toimitusjohtaja, LKV, AIT, MBA, kaupanvahvistaja
040 653 5700
tarja.ranto@soffanpaikka.fi

» Lue lisää

   


Kokkolan välittäjät

Markku Ojaniemi

Kiinteistönvälittäjä, vuokravälittäjä, LKV, LVV

0400 606 778
markku.ojaniemi@soffanpaikka.fi


» Lue lisää

Petri Kaskilahti

Asuntomyyjä, vuokraukset

040 350 5564
petri.kaskilahti@soffanpaikka.fi


» Lue lisää

Päivi Friberg

Asuntomyyjä

040 350 7303
paivi.friberg@soffanpaikka.fi


» Lue lisää


Antti Vähäoja

Liiketoimintajohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV

040 724 0170
antti.vahaoja@soffanpaikka.fi


» Lue lisää  

Tarja Ranto

Toimitusjohtaja, LKV, AIT, MBA, kaupanvahvistaja
040 653 5700
tarja.ranto@soffanpaikka.fi

» Lue lisää

 

 

SEINÄJOKI

040 150 4444

Keskuskatu 11, 60100 Seinäjoki

 

Avoinna arkisin ma-pe klo 10.00-16.30
tai sopimuksen mukaan. 

 

VÄLITTÄJÄT ›
FB-Seinäjoki ›  

Vaasa

040 6700 170

Vöyrinkatu 13, 65100 Vaasa

 

Avoinna arkisin ma-pe klo 10.00-16.30 

tai sopimuksen mukaan. 

 

VÄLITTÄJÄT ›
FB-Vaasa ›   

Kokkola

040 350 7001

Isokatu 11 E, 67100 Kokkola

 

Avoinna arkisin ma-pe klo 10.00-16.30 

tai sopimuksen mukaan. 

 

VÄLITTÄJÄT ›  

FB-Kokkola ›   

Sulje sivuvalikko