Etusivu » Yhteystiedot » Välittäjät

Välittäjät


Seinäjoen välittäjät

Sinikka Kemppainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, vuokrausasiat

045 189 6878
sinikka.kemppainen@soffanpaikka.fi

Facebook Sinikka
» Lue lisää


Pirkko Köngäs

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 350 5774
pirkko.kongas@soffanpaikka.fi

Facebook Pirkko
» Lue lisää 

Timo Rintakari

Asuntomyyjä, vuokraukset, IAT
040 653 3702
timo.rintakari@soffanpaikka.fi
Facebook Timo
» Lue lisää


Irja Hakkola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0400 363 553
irja.hakkola@soffanpaikka.fi

Facebook Irja
» Lue lisää  


Antti Vähäoja

Liiketoimintajohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV

040 724 0170
antti.vahaoja@soffanpaikka.fi

Facebook Antti
» Lue lisää  

Tarja Ranto

Toimitusjohtaja, LKV, AIT, MBA, kaupanvahvistaja
040 653 5700
tarja.ranto@soffanpaikka.fi
Facebook Tarja
» Lue lisää



Vaasan välittäjät

Birgitta Ström

Asuntomyyjä

040 350 8706
birgitta.strom@soffanpaikka.fi

Facebook Birgitta
» Lue lisää


Kristiina Takala

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KTM

040 350 7278
kristiina.takala@soffanpaikka.fi

Facebook Kristiina
» Lue lisää  

Tuija Kangas-Luoma

Asuntomyyjä
041 507 8555
tuija.kangas-luoma@soffanpaikka.fi

» Lue lisää

Miikka Soon

Kiinteistönvälittäjä, LKV
040 6533 700
miikka.soon@soffanpaikka.fi

Facebook Miikka
» Lue lisää


Antti Vähäoja

Liiketoimintajohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV

040 724 0170
antti.vahaoja@soffanpaikka.fi

Facebook Antti
» Lue lisää  

Tarja Ranto

Toimitusjohtaja, LKV, AIT, MBA, kaupanvahvistaja
040 653 5700
tarja.ranto@soffanpaikka.fi
Facebook Tarja
» Lue lisää



Kokkolan välittäjät

Markku Ojaniemi

Kiinteistönvälittäjä, vuokravälittäjä, LKV, LVV

0400 606 778
markku.ojaniemi@soffanpaikka.fi

Facebook Markku
» Lue lisää

Petri Kaskilahti

Asuntomyyjä, vuokraukset

040 350 5564
petri.kaskilahti@soffanpaikka.fi

Facebook Petri
» Lue lisää

Päivi Friberg

Asuntomyyjä

040 350 7303
paivi.friberg@soffanpaikka.fi


» Lue lisää


Timo Alatupa

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 350 6364
timo.alatupa@soffanpaikka.fi

Facebook Timo
» Lue lisää   


Antti Vähäoja

Liiketoimintajohtaja, kiinteistönvälittäjä, LKV

040 724 0170
antti.vahaoja@soffanpaikka.fi

Facebook Antti
» Lue lisää  

Tarja Ranto

Toimitusjohtaja, LKV, AIT, MBA, kaupanvahvistaja
040 653 5700
tarja.ranto@soffanpaikka.fi
Facebook Tarja
» Lue lisää

 

SEINÄJOKI

040 150 4444

Keskuskatu 11, 60100 Seinäjoki

 

Avoinna arkisin ma-pe klo 10.00-16.30
tai sopimuksen mukaan. 

 

VÄLITTÄJÄT ›
FB-Seinäjoki ›  

Vaasa

040 6700 170

Vöyrinkatu 13, 65100 Vaasa

 

Avoinna arkisin ma-pe klo 10.00-16.30 

tai sopimuksen mukaan. 

 

VÄLITTÄJÄT ›
FB-Vaasa ›   

Kokkola

040 350 7001

Isokatu 11 E, 67100 Kokkola

 

Avoinna arkisin ma-pe klo 10.00-16.30 

tai sopimuksen mukaan. 

 

VÄLITTÄJÄT ›  

FB-Kokkola ›   

Sulje sivuvalikko